80 років довіри та бездоганної репутації
Українська іноземна юридична колегія

Департамент сімейного права

Укрінюколегія надає правову допомогу іноземним та українським громадянам у сімейних справах, ускладнених іноземним елементом. Наші адвокати мають значний досвід ведення у судовому порядку справ про припинення шлюбу, визнання шлюбу недійсним, особисті немайнові права і обов’язки подружжя, розподіл майна подружжя, визначення порядку участі у вихованні дитини, визначення місця проживання дитини, позбавлення батьківських прав, здійснення обов’язку по утриманню дітей, про усиновлення, встановлення та припинення опіки та піклування над дітьми.

Завдяки розгалуженій системі співпраці з іноземними адвокатами, які спеціалізуються на сімейному праві, Укрінюрколегія надає правову допомогу громадянам України у вищевказаних справах за кордоном.

Авдокати Укрінюкролегії активно розвивають напрямок надання правової допомоги у сімейних справах із застосуванням альтернативних методів урегулювання спорів, в т.ч. медіації і медіаційних навичок.

Останнім часом Укрінюрколегією був напрацьований новий напрямок діяльності у галузі сімейного права, пов’язаний із застосуванням допоміжних репродуктивних технологій - юридичний супровід програм сурогатного материнства. Україна відноситься до числа небагатьох країн, де сурогатне материнство дозволено законом, і українське законодавство відкриває широкі можливості для реалізації права на батьківство і материнство іноземними громадянами шляхом застосування методу сурогатного материнства.